Operator Wózka Widłowego

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Długołęka
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 200,00 - 4 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

operator wózka widłowego Tarnobrzeg, operator Tarnobrzeg, pracownik fizyczny Tarnobrzeg, magazynier Tarnobrzeg

  • Przyjęcie towaru i relokację na magazynie
  • Kontrolę jakościową/ilościową przyjmowanego towaru
  • Weryfikację jakościową/ilościową wydawanego towaru
Wymagania

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
Precyzyjności i dokładności przy wykonywaniu zleconych zadań
Możliwości pracy w systemie 3- zmianowym
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premia produktywna i dodatek frekwencyjny)
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość korzystania z bezpłatnych voucherów na kanapki i napoje
Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Szkolenie przygotowujące do pracy
ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport
pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Ważne do: 2020.02.12, wyświetleń: 254

nr ogłoszenia: 1285