Operator Maszyn CNC

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wejherowo
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

operator maszyn Tarnobrzeg, pracownik fizyczny Tarnobrzeg

  • Obróbka detali według aktualnych rysunków zleceń produkcyjnych.
  • Dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów.
  • Obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych.
Wymagania

Umiejętność obsługi maszyny CNC – doświadczenie w branży metalowej mile widziane.
Doświadczenie w zawodzie.
Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych.
Znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
Bogaty pakiet socjalny.

Ważne do: 2020.02.29, wyświetleń: 139

nr ogłoszenia: 1830