Java Developer

3 200,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Brwinów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 200,00 - 3 400,00 zł
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

it Tarnobrzeg, programista Tarnobrzeg, webmaster Tarnobrzeg

Programowanie obiektowe znane ostatnio jako Domain Driven Design
Dobra znajomość wzorców projektowych - Gang of Four jest wystarczający
Clean code, a nawet bagaż złych doświadczeń (nie praktyk) z "bad smells"
Wrodzona potrzeba porządku w kodzie
Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań czytelnych, utrzymywalnych i rozszerzalnych na wszystkich poziomach abstrakcji
Umiejętność pracy w tygodniowym cyklu wytwórczym z procesem Continuous Delivery
Wymagania

Ugruntowana wiedza dotycząca architektury rozbudowanych rozwiązań web​ owych
Doskonała kreatywność i wysokie umiejętności rozwiązywania problemów
Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie)
Chęć i determinacja do rozwoju oraz dalszej nauki
Oferujemy

Zgrany i bardzo ambitny zespół, gwarantujący świetną atmosferę pracy
Możliwość pracy w projektach korzystających z najnowszych technologii
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych​ z ekspertami, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem
Udział w szkoleniach, dostęp do najnowszych książek, kursów, itp.
Uczestnictwo w bardzo dużych, ​ międzynarodowych​ i ambitnych projektach
Laptop najwyższej klasy (do wyboru macbook pro / lenovo thinkpad), dodatkowe monitory wysokiej rozdzielczości
Udział w konferencjach krajowych i zagranicznych
Możliwość zrelaksowania się w play roomie przy grze w piłkarzyki
Dobrze zaopatrzoną kuchnię: kawa, herbata, soki, zapewniamy też śniadania
Biblioteczkę firmową
Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, faktura VAT, inne)

Ważne do: 2020.01.23, wyświetleń: 159

nr ogłoszenia: 863